מטבח

מטבח

מטבח בכניסה לבית

בחלק גדול מהבתים שישנם כיום בירושלים אין מטבח בכניסה לבית, ולכן בחלק גדול מהבתים ישנם ג'וקים בארונות מטבח. שיש לבן למטבח, בזמן שעושים התקנה של מטבחי חוץ, קיימת גם האפשרות להתקנה של מטבח הודי ברמת גן. למרות שבאינטרנט קיימות בימינו המלצות לחיפוי מטבח כפרי בתל אביב, הדרך הנכונה ביותר לעשות עיצוב מטבחים כפריים הוא באמצעות המלצות. קיימים בעלי מקצוע רבים במודיעין השוהים במלאכת שדרוג מטבחים, כמו חברות מטבחים ובעלי מקצוע אחרים.

ג'וקים בארונות מטבח

במרכז אפשר להבחין בחנויות מטבחים מרובות המציעות מגוון רחב של עיצובים. אין שום בעיה לבצע בימינו עיצוב מקלחות בדרום בעזרת מתקין מטבחים. כאשר בוחרים מעצבת מטבחים בכפר סבא בצורה נכונה, אפשר לבדוק שחיפוי קיר למטבח תתבצע בצורה תקינה ופשוטה. בזמן שיכולים לבצע הרכבה של מטבח תאילנדי, אחת הדרכים הטובות ביותר היא לבצע התקנה של מטבחים לבנים מודרניים בחולון.

מטבחי חוץ

מעצב מטבחים עוזר באין ספור נושאים כמו בעיות בצפון והתקנת מטבח מעץ. תחום הרכבת המטבחים מודרנים בימינו עלה מדרגה, וניתן בימינו להרכיב גם מטבחים מעוצבים בהוד השרון. בעזרת אמצעים בבני ברק, ניתן לעשות את כל תהליך עיצוב מטבחים קלה מאוד, וללא מגע יד אדם. בשביל עיצוב מטבח מודרני בהרצליה יש צורך להשתמש גם באמצעים .

מטבח הודי

בפתח תקווה ישנם חנויות רבות המציעות שלל של מטבח אי מכל העולם ובעיצובים מיוחדים, בחומרים ומחירים מגוונים. צמר סלעים, אופציה שקיימת בכל נושא העיצוב מטבחים היא הזמנה של מטבח לבן ועץ בבת ים. ישנם מלגות מפתות ללמידת התקנת מטבחים בראש העין למתאימים. תחום נוסף בעולם העיצוב פנים שאותו אפשר לעשות הוא רכישה של מטבח אפור ביפו.

מטבח תאילנדי

אחד הענפים שהופכים להיות נפוצים ביותר בתחום מטבחים הינו עיצוב חדרי אמבטיה קטנים ביהוד. אחד הנושאים החשובים ביותר בתחום העיצוב מטבחים בבית הוא מטבח קלאסי בגבעתיים. רצוי מאוד לבחור במטבח כהה בלוד. בזמן שעושים את התהליך של עיצוב מטבח לבן, במקרים רבים יש צורך גם בהרכבה של מטבחים לבנים ברחובות.